zdjęcia z wysokości ● zdjęcia katalogowe ● packshot ● zdjęcia obrotowe 360stopni ● fotografia 3d ●sesje zdjęciowe

Agencja Reklamowa Inna Perspektywaagencja reklamowa inna perspektywa„Obiektyw aparatu fotograficznego, jak oko mitycznego cyklopa, jest wszechwidzące: ukazuje nam cały, bogaty świat, staje się naszym własnym okiem, wzbogaca umysł, bawi, uczy i zadziwia.”

                                              Henryk Latoś


Agencja Reklamowa
Inna Perspektywa

ul. Gajowicka 188B
53-150 Wrocław

tel.: 72 76 07 707
kom.: 609 559 773

biuro \at/ innaperspektywa.pl
druk \at/ innaperspektywa.pl

NIP: 611 254 28 96
REGON: 020867031

innaQRcode  

Współpracujemy m.in. z:

 • images/obrazki/firmy/eurobank.jpg
 • images/obrazki/firmy/Maciej.png
 • images/obrazki/firmy/a24.png
 • images/obrazki/firmy/ebisco.png
 • images/obrazki/firmy/echo_miasta.png
 • images/obrazki/firmy/gazeta.png
 • images/obrazki/firmy/golebiewski_karpacz.png
 • images/obrazki/firmy/golebiewski_mikolajki.png
 • images/obrazki/firmy/gratka.png
 • images/obrazki/firmy/koknucy.png
 • images/obrazki/firmy/logo_prasa_.png
 • images/obrazki/firmy/netafim.png
 • images/obrazki/firmy/pmstone.png
 • images/obrazki/firmy/poliuretan.png
 • images/obrazki/firmy/poliuretanmax.png
 • images/obrazki/firmy/profi.png
 • images/obrazki/firmy/trans.png
 • images/obrazki/firmy/upetiego.png
 • images/obrazki/firmy/wcl.png
 • images/obrazki/firmy/whirlpool.png

FOTOGRAFIA REKLAMOWA
Interaktywne zdjęcia bezcieniowe jako sposób na prezentację przedmiotów w internecie.


obiekty 3dsesje zdjęciowezdjęcia z wysokościpackshot

..::Zdjęcia obiektów 3d::..

zdjęcia bezcieniowe

Prezentujemy Państwu nową metodę wykorzystania studyjnych zdjęć bezcieniowych. Dzięki nowym technologiom możemy sprawić by katalogi internetowe były bardziej multimedialne - fotografowany przedmiot nie występuje już wyłącznie w jednej stałej płaszczyźnie. Od tej pory osoba oglądająca dostaje możlliwość obracania promowanego przedmiotu, dodatkowo w kadrze można umieścić interaktywne przyciski informacyjne, animacje i inne efekty - podobnie jak w przypadku wirtualnej wycieczki.
 


alt


Każda reklama pokazywana w tej formie przyciąga uwagę Klienta i daje możliwość dłuższej ekspozycji produktu - osoba

 

oglądająca dostaje możliwość niejako "zabawy" produktem, co oprócz naturalnych kożyści, czyli dokładnego obejrzenia i odkłamania przesądu o tym, że w internecie kupuje się kota w worku, zwiększa czas przebywania na stronie Państwa firmy.
W powszechnym użyciu są bardzo różne określenia dla tego typu zdjęć, np. zdjęcia obrotowe, obiekty 3d, interaktywne zdjęcia, zdjęcia 360 stopni...
 

KLIKNIJ W  ŻABĘ

 


..::Zdjęcia do folderów reklamowych::..

zdjęcia do folderów reklamowych

Nasze laboratorium fotograficzne posiada profesjonalny sprzęt do wykonywania zdjęć w technologii bezcieniowej.
Zdjęcia wykonane w specjalnej komorze o wielopunktowym oświetleniu pozwalają na wydobycie z fotografowanego obiektu jego najlepszych cech. Doskonałe oświetlenie i brak tła dają możliwość dowolnej manipulacji cieniem oraz łączenia obiektu z dowolnym obrazem.

Zastosowana technologia umożliwia wydobycie fotografowanego obiektu z tła. Przedmioty na zdjęciach ukazywane są z najbardziej atrakcyjnej strony. Idealne oświetlenie zapewnia naturalne barwy oraz brak cieni w niepożądanych miejscach.

zdjęcia bezcieniowe
Fotografia bezcieniowa jest idealnym rozwiązaniem przy fotografii reklamowej. Jest niezbędna zarówno przy wykonywaniu katalogów produktów, wizytówek, ulotek, stron internetowych jak i billboardów. Zadaniem fotografii reklamowej jest ukazanie przedmiotu w jego idealnej formie.


 

 

packshot - zdjęcia reklamowe


..::Sesje zdjęciowe::..Posiadamy także doświadczenie w wykonywaniu wyjazdowych sesji zdjęciowych.
Umożliwia to profesjonalne sfotografowanie i pokazanie obiektów, wnętrz, plenerów czy choćby imprez masowych. Poniżej zamieszczamy dwa przykładowe zastosowania tej formy: Firma Whirlpool i okolicznościowa fotografia niemal 300 pracowników oraz set przykładowych zdjęć wykonanych dla firmy NETAFIM po uruchomieniu nowoczesnego obiektu szklarniowego.
 

sesje zdjęciowe - panorama 360 stopni
 

sesje zdjęciowe dla firm i instytucji sesje zdjęciowe w całej Polsce profesjonalne sesje zdjęciowe fotografia reklamowa sesje zdjęciowe - fotografia reklamowa agencja reklamowa wrocław - sesje zdjęciowe sesje zdjęciowe - fotografia reklamowa
 

Naturalnie mnogość zastosowań nie ma żadnych ograniczeń. Fotografia sprawdza się wszędzie. Braliśmy udział w małych i dużych imprezach upamiętniając te wydarzenia, wykonywaliśmy zdjęcia służące jako dowody w sądzie, systematycznie wykonujemy zdjęcia obiektów przeznaczonych na wynajem lub sprzedaż. Przykładów może być wiele...
 


..::Zdjęcia z wysokości do 15 metrów::..


zdjęcia z wysokościZdjęcia z wysokości to nowość na  rynku fotografii reklamowej. Firma Inna Perspektywa udostępnia swoim klientom możliwości jakie daje nowoczesny, mobilny zestaw do fotografii z wysokości do 15 metrów.

Przy pomocy statywu masztowego można  wykonywać zdjęcia nieruchomości, terenów budowlanych, instalacji ogrodowych lub nawet imprez na ulicach i placach. Kąt widzenia i wysokość ustawienia kamery można dobierać zależnie od życzeń klienta.

Maszt fotograficzny umożliwia także wykonywanie panoram o zasięgu 360 stopni i wirtualnych wycieczek

Na maszcie teleskopowym wysuwanym do wysokości 15 metrów znajduje się zdalnie sterowana kamera cyfrowa o wysokiej rozdzielczości, którą można nastawić na żądany obiekt. Na monitorze klient może wybrać potrzebny mu wycinek obrazu. Dzięki niezależnemu zasilaniu urządzenie ma praktycznie nieograniczony zasięg – może pracować nawet w trudno dostępnym terenie.

 

 Anioł śmierci we Wrocławiu hala ludowa wrocław - zdjęcia z wysokości agencja reklamowa wrocław - zdjęcia z wysokości mosty młyńskie wrocław rezydencja z wysokości 15 metrów dom mieszkalny maszt fotograficzny


 


głowice panoramiczne - panosfer


▪ projektowanie stron internetowych  ▪ wirtualne spacery, wycieczki, panoramy 360  ▪ druk online  ▪ fotografia reklamowa