Wirtualne spacery, wycieczki i panoramy 360 stopni

• Wirtualne spacery • Wirtualne wycieczki • Panoramy 360 stopni

Rozwiązania te sprawdziły się w wielu branżach i przyniosły korzyści zarówno prestiżowe, jak i finansowe ich właścicielom. Zadaniem ich jest pokazanie obiektów i terenów w nietypowy, bardzo atrakcyjny sposób, ale także zatrzymanie na dłużej potencjalnego klienta na stronie internetowej podnosząc jej wartość.

NIERUCHOMOŚCI - wierne odtworzenie sprzedawanych budynków, mieszkań, biur etc. z zachowaniem rozkładu pomieszczeń pozwala szybciej przeprowadzić transakcję. Biura nieruchomości, czy deweloperzy mogą zaprezentować sprzedawaną nieruchomość nie wychodząc z biura, a spotykać się tylko z potencjalnymi klientami.

HOTELARSTWO - prezentacja oferty hotelu i innych baz noclegowych, w sposób zbliżony do rzeczywistego odwiedzenia pokoju, pozwala uzyskać klienta zanim zaplanuje swój wypoczynek.

GASTRONOMIA - nasza wizualizacja pozwala oglądającemu poczuć atmosferę lokalu, zaciekawić go. Pobudza wspomnienia stałych klientów, intryguje przyszłych. Ludziom podobają się rzeczy które już raz widzieli...
 
SKLEPY - nie ma lepszego pomysłu niż wirtualna wycieczka by pokazać potencjalnym Klientom przestrzeń i wyposażenie sklepu zachowując przy tym pełną kontrolę użytkownika nad sterowaniem obrazu. Niewątpliwie bardzo ważną opcją jest możliwość zbliżania i powiększania oferowanego towaru, wyodrębniania atutów itp. A jeśli takiej wycieczce towarzyszy odpowiednia oprawa dźwiękowa...
 
PREZENTACJA FIRMY - Niekiedy istnieje potrzeba przedstawiania szerszej grupie odbiorców wizerunku firmy lub zrealizowanych zleceń. Warto się zastanowić, czy pokazanie zlecenia w sposób efektowny i nowatorski nie przełoży się na przyszłe zlecenia. Dzięki wirtualnej wycieczce możemy wyeksponować najważniejsze elementy zrealizowanego zlecenia i dać możliwość potencjalnemu Klientowi swobodnego poruszania się po obiekcie bez konieczności odrywania go od komputera...
 
INNE POMYSŁY - praktycznie nie ma ograniczeń w zastosowaniu wirtualnych wycieczek i panoram. Jeśli mają Państwo swoją wizję, proszę się nią podzielić, a my wprowadzimy ją w życie. Doświadczenie pokazuje nam, że można zrobić nawet panoramę sprzedawanego samochodu.
 

Nasze panoramy można łączyć z filmami, dźwiękami, muzyką i zdjęciami co pozwala na zatrzymanie uwagi potencjalnego Klienta na dłużej. Dla każdego Klienta możemy przygotować indywidualne menu do obsługi panoram oraz oprawę graficzną stanowiącą  niepowtarzalną wizytówkę Państwa firmy.

 

Przykład wirtualnej wycieczki:

 

wirtualne wycieczki panoramy 360

Agencja Reklamowa Inna Perspektywa
projektowanie graficzne i drukarnia