Studio graficzne

Zapewniamy kompleksową obsługę graficzną dla wszystkich naszych Klientów. Nasze studio graficzne we Wrocławiu (Krzyki, Borek) zajmuje się projektowaniem wszelkiego typu reklam i oprawy graficznej dla wydruków i prezentacji multimedialnych.

Dla wszystkich, którzy nie posiadają gotowych projektów proponujemy skorzystanie z wiedzy i doświadczenia naszych grafików. Służymy wiedzą i doświadczeniem w tym temacie. Wykonujemy projekty od podstaw nie korzystając z szablonów i powielanych wzorców. Dzięki temu zapewniamy Państwu pełną gamę rozwiązań od wymyślenia koncepcji, kreacji, przygotowania do druku, aż do finalnego produktu dostarczonego nieodpłatnie kurierem.

Niezależnie od tego, czy będzie to projekt ulotki, projekt katalogu, czy projekt reklamy prasowej, nasza agencja reklamowa zapewni Państwu koncepcję zgodną z najwyższymi standardami i współczesną wiedzą z zakresu psychologii reklamy popartą empirią. Tysiące zrealizowanych wydruków, których podstawą były nasze projekty świadczy samo za siebie. Dbamy o każdy szczegół, proponujemy własne rozwiązania, doradzamy, realizujemy koncepcje naszych Klientów. Dbamy o wszystkie detale. Prace które opuszczają naszą agencję są najwyższej jakości - zarówno druku, materiałów, jak i samych projektów.

Zespół Inna Perspektywa

 

projekty graficzne - Wrocław Krzyki

Agencja Reklamowa Inna Perspektywa
projektowanie graficzne i drukarnia