Upominki i gadżety reklamowe

Zachęcamy Państwa do obejrzenia katalogów z materiałami przeznaczonymi do zdobienia, z których każdy zawiera zupełnie inny zestaw gadżetów i upominków reklamowych. W bardzo prosty sposób mogą Państwo rozeznać się w naszej ofercie przeglądając poszczegulne sekcje lub korzystając z wyszukiwarki dostępnej bezpośrednio nad produktami. Wyszukiwanie odbywa się poprzez wskazanie nazwy przedmiotu lub jego właściwości.

Każdy dostępny produkt jest opisany pod kątem funkcjonalności i jego zastosowania. Do każdego upominku przypisane są także dostępne kolory i sposoby nadrukowywania znaków firmowych. Każdy gadżet jest także zilustrowany fotografią, posiada wymiary i cenę jednostkową bez zdobienia.

Ceny nadruków i grawerowania dla katalogu prezentów i upominków reklamowych

Znakomita większość produktów w katalogu zawiera ceny jednostkowe. W przypadku zdobienia materiałów reklamowych do ceny przedmiotu dochodzi również koszt wykonania nadruku. Zachęcamy Państwa do składania zapytań o konkretne przedmioty - dla każdego z nich postaramy się dobrać odpowiedni sposób nanoszenia symboli firmowych i logotypów oraz podamy dokładną wycenę. Koszt wykonania jest zależny od nakładu, ilości kolorów i wielkości danego nadruku.

Upominki i gadżety reklamowe do doskonała forma promocji marki, budowania relacji z klientami i zwiększania rozpoznawalności znaków firmowych. Niezależnie od wielkości i realnej użyteczności danego przedmiotu są doskonałym nośnikiem reklamy i posiadają dużo wyższą skuteczność aniżeli tradycyjne przekazy. Zawarte w naszym katalogu upominki są specjalnie wyselekcjonowane i poddawane stałej aktualizacji, tak by zawsze były odpowiednio dobrane do panującego stylu, ale jednocześnie wyróżniały się i były oryginalne.

Katalogi najnowszych, specjalnie wyselekcjonowych materiałów reklamowych, przygotowanych z myślą o promowaniu marki. Nowoczesne i klasyczne, wszystkie wysokiej jakości i skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

 

materialy reklamowe - katalog gadżetów materialy reklamowe - katalog gadżetów
Agencja Reklamowa Inna Perspektywa
projektowanie graficzne i drukarnia